Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
При виборі лічильника газу потрібно враховувати мінімальні і максимальні витрата газу і тиску, що безпосередньо залежать від використання газових приладів, а також потрібно брати до уваги технічні характеристики лічильника. Зробивши правильний вибір при купівлі газового лічильника, ви зможете не тільки вести облік і контролювати витрату газу, але і заощадити власні кошти.

Побутові лічильники газу - GazMeter.com.ua

Хочете економити на комунальних платежах? Встановлення газового лічильника дозволить точно контролювати витрати споживаного газу і платити за нього набагато менше, ніж раніше.

Переваги встановлення лічильників газу

Часто буває, що приписано в квартирі одна кількість людей, а проживає зовсім інша. Але при цьому платити потрібно за нормами встановленими державою за кожного прописаного. Тобто саме лічильники дозволяють контролювати витрати природного газу і платити за конкретно використану кількість метрів кубічних газу.

Заміна старих лічильників обліку газу

Про те, скільки газу Ви використовуєте покаже побутовий газовий лічильник, але не завжди ці свідчення відповідають дійсності, з часом вимірювальний прилад зношується, змінюється і його характеристики й облік газу може обійтися дорожче його реального споживання.

Тому Ми, GazMeter рекомендуємо провести заміну старих лічильників газу, які відслужили свій ресурс.

Встановлення лічильників газу повинно проводитися тільки висококваліфікованими фахівцями, ні в якому випадку не слід встановлювати його самостійно. Від того, хто буде робити монтаж лічильника може залежати загальна безпека. Тобто треба розуміти, що виконувати дані роботи може лише та організація, яка в установленому порядку допущена до даного виду робіт, тобто вона повинна мати спеціалізований допуск.

При реєстрації лічильника абоненту потрібно мати свідоцтво на право власності на житловий будинок та паспорт на лічильник, який йде в комплектації до кожного приладу обліку газу. Тарифи та встановлення лічильників залежать від типу та кількості газових приладів у житловому будинку.

Найголовніше, що необхідно засвоїти кожному абоненту, це те, що газовий лічильник це і контроль, і можливість заощадити, і гарантія того, що Ви платите стільки, скільки спожили газу.

Запити та інтереси покупця покладені в основу нашого інтернет магазину GazMeter.com.ua

Доставка Контакты Заказ