Вибір регулятора тиску газу
img Вибір регулятора тиску газу

Регулятор тиску газу - це пристрій, який підтримує тиск газу в лінії подачі. Він повинен подавати в систему трубопроводів стільки газу, скільки може прийняти завантажувальний пристрій. Крім того, він повинен підтримувати тиск в системі в допустимих межах, щоб запобігти розриву труб.

Правильний вибір регулятора тиску газу необхідний для забезпечення максимальної продуктивності вашого газового лічильника. Установка неправильного регулятора може призвести до неточних показань і може вивести газову систему з ладу. При виборі регулятора тиску необхідно враховувати наступні фактори.

Матеріали

Сьогодні є для виробництва регуляторів тиску газу кілька варіантів матеріалів, які можна використовувати в роботі з різними типами газового середовища. Деякі з часто використовуваних матеріалів:

латунь;
пластик;
нержавіюча сталь;
алюмінієві сплави.


Алюміній часто використовується, якщо важливо отримати мінімальну вагу пристрою. Для тих, хто шукає недорогі й доступні регулятори газу, ідеально підійде пластик. Нержавіюча сталь використовується при роботі з агресивними робочими середовищами, при високих показаннях тиску і робочих температурах.

Використовуваний газ

Також важливо визначити хімічні властивості газу, який ви будете використовувати. Оскільки кожен газ має свої особливості, ви повинні вибрати відповідні матеріали корпусу і ущільнення. Якщо ви будете використовувати сверхреактівние гази, такі як хлор, аміак, хлористий водень і фосфін, вони можуть викликати корозію внутрішніх компонентів стандартних регуляторів. Таким чином, оптимальніше в цій ситуації використовувати регулятори з нержавіючої сталі.

Швидкість потоку

Лічильники газу пропонують значення витрати для калібрування і ударних випробувань. Використання регулятора з надмірним витратою може привести до «затоплення» датчиків і втрати газу. Тим часом, регулятор з низькою витратою може викликати додаткове навантаження на насос, що обмежить можливість подачі газу до датчиків. Купівля регулятора витрати за запитом з перекачувати лічильниками може гарантувати, що в лічильник буде надходити необхідна кількість газу.

Переглянути всі