Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
Каталог товаров

Статті

Електромагнітні клапани
Електромагнітний клапан - це електромеханічний прилад що здійснює дистанційне перекриття (і відкриття) потоку усіх типів газів та рідин. Будова клапана електромагнітного складається з міцного, надійного корпусу, електромагніту (він же соленоїд) із сердечником.
Будова лічильників газу
Первинне призначення побутового лічильника газу усім читачам зрозуміле. Проте як і будь-яка інша продукція, лічильники теж мають властивість розподілу по типу, призначенню, функціонуванню. Для того щоб належно інтерпретувати всю суть роботи кожного з типів, необхідно ознайомитись з їхніми особливостями й відмінностями.
Штрафи за зупинку газового лічильника
Будь-який лічильник повинен працювати без прямого або посереднього втручання людиною. Під дією зовнішніх факторів лічильики газу, й будь-який інший лічильник, втрачає свою точність, а іноді взагалі припиняє свою роботу. Тенденція на "обман" газових лічильників не є новою. Основною причиною зупинки лічильників є ухилення від повної оплати.
Який газовий лічильник купити?
Економія використання газових лічильників доведена неодноразово. Саме з таких фіксуючих приладів і починається економія, адже Ваші кошти контролюєте тільки Ви та не переплачуєте за невикористані об'єми. Якщо ж Ви вже вирішили нарешті взятись за майбутнє збереження коштів, варто знати наперед з якого боку підійти до цього питання.
Встановлення побутових лічильників газу
Важливість монтування газового лічильника вже давно аргументована. Як один з головним причин є суттєва економія, тому ця стаття присвячується тим, хто ще не встиг встановити або хоче замінити старий лічильник на новий. Як і всі інші побутові та промислові прилади, лічильники газу теж мають відповідні норми встановлення.
Чи вигідно встановлювати газовий лічильник?
Питання про встановлення газового лічильника особливо загостюється перед опалювальним сезоном, зокрема не менш актуальним є і на протязі усього року. Домінуюча більшість українських кухонь не обходиться без блакитного палива. Саме тому на питання про "Вигідність встановлення газового лічильника" є декілька вагомих аргументів які ми розглянемо в наступній частині цієї статті.
Типи газових лічильників
Лічильник газу - це засіб вимірювальної техніки, що призначений для обліку об'єму газу, який використовується споживачем, безумовно, дуже важливий прилад для житлових, комерційних та промислових приміщень. Правильно підібраний витратомір, для виміру об'єму використаного газу, допоможе не тільки зменшити витрати, але й вести чіткий контроль щомісячних витрат ресурсу.
Каталог Доставка Контакты Заказ