Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
Каталог товаров

Який газовий лічильник купити?

Який газовий лічильник купити?

Який лічильник краще обрати?

Економія використання газових лічильників доведена неодноразово. Саме з таких фіксуючих приладів і починається економія, адже Ваші кошти контролюєте тільки Ви та не переплачуєте за невикористані об'єми. Якщо ж Ви вже вирішили нарешті взятись за майбутнє збереження коштів, варто знати наперед з якого боку підійти до цього питання. Замовляючи лічильник в інтернеті або купуючи його в магазині, необхідно знати який газовий лічильник краще поставити.

Основні різновиди газових лічильників: ротаційні, електронні, об'ємні та мембранні. Декілька моментів, по кожному типу, від яких відштовхуються вибираючи газовий лічильник. Та в цілому які є газові лічильники.

Ротаційні лічильники - компактні та майже безшумні. Їхня ціна є найдоступнішою. Проте цей тип лічильників варто перевіряти не рідше ніж раз в 5 років, та велика різниця в ціні між моделями.

 

Об'ємні лічильники, виходячи з назви, мають досить високу пропускну здатність. Головними перевагами є висока надійність та рідко перевіряються (раз в 10 років). Проте в побуті їх зазвичай не використовують адже вони дещо габаритніші відносно інших та високий рівень шуму.

 

Електронні лічильник, це висока точність, практично відсутній шум. Такі лічильники перевіряються раз в 12 років, а також характеризуються малими габаритами. Він підходить обираючи газовий лічильник як для побутового використання так і для промислового.

 

Кінцевим типом є мембранні. Один з найрозповсюдженіших типів, що наділені високою надійністю та зручною (простою) конструкцією. Недоліки:помірний рівень шуму, габарити, часта перевірка. Чудовими зразками таких лічильників є Самгаз,Візар,Elster

 

Який газовий лічильник краще поставити для квартири, будинку чи вулиці?

Високої популярності для квартири набули лічильники: електричні, мембранні та ротаційні.

Критерії по якім здійснюється подальший вибір газового лічильника:

  • Враховуючи споживання газу, відштовхуватись від максимального об'єму вживаності газу;
  • Габарити та рівень шуму, адже саме для квартири ці показники надзвичайно важливі;
  • Надійність та відповідна вартість.

Ротаційні та електричні лічильники підійдуть найкраще, якщо використання газу йде тільки з плитки та колонки. Якщо ж до цього ще й включено автономна газова система, краще придивитись до об'ємних лічильників газу.

Обираючи газовий лічильник для будинку, більшість факторів суміжні з вищевказаними. Проте рівень шуму та габарити вже не настільки суттєва. Принципова наявність термокорректора та max об'єм вживаного газу.

Останній варіант встановлення, на вулиці. Вагомий фактор відіграють природні умови. Отже починаючи з надійного корпусу, який не вразливий до природничих факторів, та не боїться температурних перепадів (на деяких лічильниках це може впливати на похибку). Та обов'язкова наявність термокорректора.

 

Інші статті які зможуть Вас зацікавити:


Каталог Доставка Контакты Заказ