Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
Каталог товаров

Встановлення побутових лічильників газу

Встановлення побутових лічильників газу

Встановлення побутових лічильників газу

Важливість монтування газового лічильника вже давно аргументована. Як один з головним причин є суттєва економія, тому ця стаття присвячується тим, хто ще не встиг встановити або хоче замінити старий лічильник на новий. Як і всі інші побутові та промислові прилади, лічильники газу теж мають відповідні норми встановлення. Їх в жодному разі неможна порушувати та чітко дотримуватись усіх пунктів.

Першим пунктом у встановленні лічильника на газ є класична підготовка приміщення. Перед монтажем необхідно здійснити комплексну підготовку, а саме надати вільний доступ до газової труби. Якщо це квартира, тоді усю лишню мебель або будь-які інші прилади повинні бути демонтовані та відставлені у бік, для вільного доступу до цілі.

Блакитне паливо являється надзвичайно небезпечним джерелом енергії, тому рекомендується залишити цю роботу професійним монтажниками. Тим не менш перші рекомендації, які часто ігноруються, є визначення радіусів розміщення лічильника від джерела тепла. В такому випадку відстань не повинна перебільшувати 400 мм.

Декілька правил перед безпосереднім монтажем:

  • Висота монтажу газового лічильника здійснюється на висоті в проміжку 1,55 - 1,65 (м.).
  • Обов'язкова наявність стандартної вентиляції, сам лічильник не повинен торкатись безпосередньо стіни. Різниця повинна бути мінімум 3-5 см.
  • У паспорті кожного лічильника вказано норми від споживача (обладнання яке безпосередньо споживає газ) до лічильника газу. У разу відсутності цей показник починається з позначки не менше 0,8 м - 1 м.
  • Іноді лічильники газу можуть встановлюватись у кімнаті. Цей випадок зобов'язує максимально віддалити лічильник від предметів що видають вологу та тепло.

Підключення газового лічильника

Безпосередній монтаж здійснюється після звернення до газової служби. Ціна на установку газового лічильника може варіюватись в залежності від регіону. Після оплати послуг, до Вас обов'язково прийде майстер та виконає усю послідуючу процедуру. Майстер обов'язково потребує документи по обладнанню (включає в собі паспорт та проект газифікації). Після монтажу майстер обов'язково оформляє паспорт приладу обліку газу.

Кінцевим етапом монтажу газового лічильника є передача клієнту договір (у двох зразках) обліку приладу. А також декілька актів по виконаній роботі у двох екземплярів та договір про технічне обслуговування приладу обліку.

 

Інші статті які зможуть Вас зацікавити:

Каталог Доставка Контакты Заказ