Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
Каталог товаров

Чи вигідно встановлювати газовий лічильник?

Чи вигідно встановлювати газовий лічильник?

Чи вигідно встановлювати газовий лічильник?

Питання про встановлення газового лічильника особливо загостюється перед опалювальним сезоном, зокрема не менш актуальним є і на протязі усього року. Домінуюча більшість українських кухонь не обходиться без блакитного палива.

Саме тому на питання про "Вигідність встановлення газового лічильника" є декілька вагомих аргументів які ми розглянемо в наступній частині цієї статті.

Один з основних ресурсів які ми використовуємо у побуті являється саме газ. Оскільки ресурс є вичерпний, йому властиво рости в ціні.

Щороку цінові показники рухаються догори, а шукати кошти за невикористане паливо зовсім не хочеться. Це і являється причиною купівлі та монтажу газових лічильників. Одне просте питання:"Навіщо платити за те, що я не використовую?".

Сучасні побутові та промислові Лічильники газу розраховані не на один десяток років. Їхня точність не допускає похибки, а це вже гарантія не переплатити. На момент 2017 року ціна використання за 1 м³. газу рівна 6,88 грн.

Відповідно усі тарифи для споживачів які не користуються лічильниками на декілька порядків вища. Комунальна оплата в такому випадку виставляється на основі "норм" споживання, які включаються в себе низку джерел які споживають блакитне паливо. Нерідко трапляються випадки коли споживачі не маючи можливості експлуатувати той чи інший побутовий прилад, все одно оплачують по встановленим стандартам. Ні про яку економію, в такому випадку, йти категорично не може.

Вигідність газових лічильників?

За останні роки тенденція сплачувати захмарні комунальні послуги, заставляє задуматись скільки реально використовується газу. Звіривши квитанції до і після встановлення, кожен споживач відповість однозначно:"Вигідно!". Різниця після встановлення лічильника дозволяє окупити самий лічильник за досить швидкий термін та назавжди відмовитись від неаргументованих норм, встановленим Каб.Міном. Як результат, вердикт на риторичне запитання "Чи вигідний газовий лічильник у квартирі" - однозначно так!

 

Інші статті які зможуть Вас зацікавити:

Каталог Доставка Контакты Заказ