Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
Каталог товаров

Про нас

Повернутися

Замовити в ГазметерGazMeter  існує на ринку з 2004 року та спеціалізується на постачанні високоякісних комплектуючих для монтажу газопроводів, лічильників газу та води, регуляторів тиску газу та монтажних ящиків від провідних українських та закордонних виробників.

Будучи більше 10 років на ринку, наше підприємство вийшло на один рівень з провідними європейськими колегами і стало одним із найкращих в Україні. Адже оперативність та надійність стали основними супутниками у співпраці з клієнтами.

Співробітники нашого підприємства створюють усі умови для безперебійного постачання та транспортування сертифікованої продукції, що відповідає всім вимогам і нормам чинного законодавства. Висококваліфікований персонал детально проконсультує по проектуванню, підбору комплектації та монтажу доставленої продукції.

Ми створили підприємство для того, щоб допомогти Вам внести у свою оселю приємну атмосферу затишку, комфорту та надійності. Кожен день ми працюємо над покращенням свого товару, прагнемо розширити асортимент, щоб запропонувати Вам максимально якісний товар, при цьому враховуючи індивідуальність кожного клієнта.

GazMeter тісно співпрацює безпосередньо з виробниками як з України, так і за кордону, що дозволяє запропонувати рішення з оптимальним співвідношенням ціна і якість. Активними темпами впроваджується розгалужена система оплати.

На сьогоднішній день нашим головним завданням є просування на українському ринку високоякісних матеріалів газового призначення від провідних виробників для високого технічного рівня оснащення наших клієнтів.

Відгуки в Google - про нас

Каталог Доставка Контакты Заказ