Продаж лічильників та комплектуючих для встановлення
Телефонуйте нам:
+38(099) 929-12-00 +38(096) 425-00-19 +38(0332) 28-21-90
Ми працюємо:
Понеділок-пятниця з 9.00-18.00
Субота,неділя - вихідні Доставка в Ваше місто і по Україні
Каталог товаров

Електромагнітні клапани

Електромагнітні клапани

Електромагнітний клапан і його призначення

Соленоїдний клапан, альтернативна назва електромагнітного клапана, являє собою електромеханічний прилад що здійснює дистанційне перекриття (і відкриття) потоку усіх типів газів та рідин.

Як і будь-який механізм, принцип роботи соленоїдного клапана має певні варіації, а саме:

  • Клапан електромагнітний прямої дії;
  • Клапан електромагнітний посередньої дії.

Принципова відмінність двох вищезгаданих типів механізму в тому, що процес закривання і відкривання функціонального органу в першому здійснюється шляхом руху сердечника самого клапана під час поступання напруги на його котушку. А в іншому замикання і відкривання клапану відбувається під дією енергії робочого середовища, при стартовому впливі на нього пілотного клапана.

123

Будова соленоїноїдного клапану

Будова клапана електромагнітного складається з міцного, надійного корпусу, електромагніту (він же соленоїд) із сердечником. На сердечнику безпосередньо розміщений диск або ж поршень який і здійснює процес регулювання потоку. Задля забезпечення герметичності електромагнітного клапана сердечник розміщується в середині закритої трубки - котушки соленоїда.

Електромагнітний клапан для вади, або газовий клапан знайшов своє місце не тільки в побутовій сфері, але й вносить вагомий вклад у багатьох складних технологічних процесах. Завдяки можливості дистанційної подачі рідини, газу, пару його використання ще буде актуальним упродовж багатьох десятків років. Його заміна буде аргументовуватись хіба що вдосконаленням наявного принципу.

Як приклад Ви можете зустріти його в стічних системах, в регулюванні термічних процесів, регулюванні котельних систем. Тобто будь-які механізми які потребують подачі, закриттю, змішуванні тієї чи іншої рідини, електромагнітний клапан відмінний засіб для виконання цих завдань.

Ціна на електромагнітний клапан варіюється від певного спектра характеристик. Визначившись з такими пунктами як: 

  • Робочий осередок (вода, гази, пари, нафтопродукти);
  • Матеріал корпусу;
  • Тиск (для повітря PN-10, для масла PN-9 і для води PN-7);
  • Діаметр Ǿ – от 1/8”- 3/4”;
Каталог Доставка Контакты Заказ